Reklama na Telebimie

Medialna reklama w centrum miasta, to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie dla reklamy, gdzie odbiorca nie przechodzi koło niej obojętnie

 

Ruchomy, zmieniający się obraz, żywa kolorystyka obrazu, zdecydowanie bardziej wzbudza zainteresowanie przechodniów i uczestników ruchu drogowego niż statyczny billboard, plakat, czy afisz.

Reklama wyświetlana na telebimie jest nowoczesną i obecnie jedną z najskuteczniejszych form docierania do klienta. Zaletą tego typu reklam jest jej odporność na warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg i promienie słoneczne, a także zniszczenia, czy zerwania powstałe przez warunki pogodowe tradycyjnych reklam powodowały ciągłą ich wymianę.a zamawianie nowych bilbordów, druków na nietrwałych plakatach zwiększały Twoje koszty. Teraz możesz to zmienić na nowe trwałe i skuteczne ruchome obrazy. 

Obraz z telebimu charakteryzuje się dobrą widocznością przy każdej pogodzie. Niewątpliwie korzyścią płynącą z reklamowania się na telebimach jest możliwość ekspresowej zmiany i aktualizacji przekazu. Rezygnacja z druku to dodatkowo ograniczanie emisji dwutlenku węgla do atmosfery, a zatem jest to rozwiązanie sprzyjające środowisku naturalnemu. Jeśli do tej pory Twoja reklama była na bilbordach i plakatach, a nie przynosiła założonych rezultatów, POSTAW na nowoczesną reklamę na telebimie. Pozwól, aby Twoja reklama stała się ruchomym obrazem, w którym zamieścisz najważniejszy przekaz do swoich potencjalnych klientów. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my przygotujemy odpowiedni spot reklamowy. Oferujemy spoty reklamowe 7,5-sekundowe, 10 i 15-sekundowe.

To wystarczająco, aby pokazać Twoją Firmę, produkt, usługę, kontakt i dojazd do Twojej Firmy.

Napisz do nas i poproś o indywidualną wycenę.

Zapoznaj się z regulaminem emisji reklamy: