Opublikowano

Dla pielgrzymek i grup wycieczkowych.

Sierpniowe Pielgrzymki do Częstochowy

Sierpniowe Pielgrzymki do Częstochowy

Czy jesteś już przygotowany na kolejną pieszą pielgrzymkę?

Jeśli tak, to nie zapomnij zabrać ze sobą kilku niezbędnych rzeczy.

Niezależnie od tego, czy na pieszą pielgrzymkę wybierasz się sam, czy z zorganizowaną grupą lub jesteś organizatorem pielgrzymki, to oprócz wygodnych butów i najważniejszych rzeczy, które każdy pielgrzym powinien mieć, nie może zabraknąć identyfikatorów, które wyróżnią Twoją grupę i zapewnią Ci i Twojej grupie bezpieczeństwo w czasie wędrówki.

Identyfikatory z nazwą Twojej parafii będą wspaniałą Waszą wizytówką, a przede wszystkim spełniać mają bezpieczeństwo grupy i kontrolę pielgrzymów w razie oddalenia się od uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Znajdziesz w niej między innymi:

???? Chusty pielgrzymkowe z dowolną grafiką, numerem telefonu organizatora, które idealnie ochronią szyję przed chłodnym wiatrem, a głowę w czasie upałów. Posłuży też przy zasłonięciu ust w miejscach obowiązkowego noszenia maseczek.

???? Czapeczki w kolorze biało-żółtym i biało-niebieskim z siateczką. Grafika na czapeczkach wyróżni grupę wśród tłumu innych uczestników. Siateczka po bokach czapki powoduje, że głowa się nie poci.

???? Przypinki – ten mały przedmiot z najważniejszymi danymi nazwą i telefonem organizatora można przypiąć do plecaka lub torby.

???? Worek -plecaki – lekki i wygodny worek na podstawowe przedmioty pielgrzyma. Nazwa umieszczona na worku będzie rozpoznawalna i z łatwością odnajdziesz w tłumie swoją grupę.

???? Opaski na rękę z numerem telefonu i nazwą organizatora. Wygodna opaska na nadgarstek, dostępna również z portmonetką na drobne pieniądze, które zawsze są pod ręką.

Masz więcej pytań, chcesz poznać ofertę, zostaw nam wiadomość, a niezobowiązującą ofertę wyślemy Ci na maila.

Napisz do nas już dziś na bok@alimar-reklamyonline.pl